SIGNAll_FM: Technimatic, Break, Total Science a ďalší

SIGNAll_FM: Technimatic, Break, Total Science a ďalší

Nový singel od Technimatic, aj hudba od Zero T, Mutated Forms, Ulterior Motive, Lenzmana a ďalších.

Drum&bassová scéna ani náhodou nespí a pomedzi záplavu obrovského množstva priemernej hudby sa na svetlo predierajú aj kúsky, ktoré sú viac, než zaujímavé. Presne tie vyberáme každý týždeň aj do drum&bassovej show SIGNAll_FM. Čo vás čaká najbližšiu nedeľu?

technimatic
Technimatic (UK)

Po tom, čo anglická dvojica Technicolour & Komatic skrátila názov svojho projektu na jednoduchších Technimatic, upísali sa exkluzívne labelu SGN:LTD, prichádzajú v týchto dňoch s prvým singlom práve u Frictiona pod novým menom. Zahráme si obe strany platne a pridáme aj aktuálnu skvelú EP od Zero T, horúci novinku od estónskych Mutated Forms a množstvo hudby aj od ľudí ako Silent Witness, Break, Total Science, Spectrasoul, Alix Perez, či menej známeho projektu 1 Step 2 Far. Perličkou bude určite aj ďalší slovenský úspech - Keosz a Trilo na značke Syndrome Audio!

Tentorkát nebudú chýbať ani rubriky flashback a sideline. Do minulosti nás zavedie nórsky kráľ drum&bassu Teebee a v ne-drum&bassovej odbočke mrkneme na skvelú novú kompiláciu s príznačným názvom "Kompilation" labelu Kokeshi. Tešte sa na tajomný future garage.

Nalaďte si Rádio_FM v nedeľu večer od 22:00 do polnoci. SIGNAll_FM aj na Facebooku alebo Twitteri.

Lixx

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame