Pohoda deň 2017 vo forme video-denníčka

Streda 17. mája bola v pyramíde zasvätená Pohoda dňu_FM. Z jednej sály sa program rozšíril do troch, a tak ste si v rámci dňa mohli pozrieť improvizáciu Slam poetry, premiéru dokumentu 20 rokov Pohody, literárne čítania v rámci akcie Čau o piatej a neskôr aj koncerty. Organizátori festivalu, ktorých ste na chodbách rozhlasu mohli stretnúť osobne, vám opäť predstavili novinky najbližšieho ročníka – od gastro špecialít až po program. Pozrite si krátke video, ktoré dáva dokopy všetky čriepky z tohto skvelého dňa vďaka Naživo_FM:


Nakoniec to bola práve hudba, čo vás zrejme najviac pritiahla do Slovenského rozhlasu. Na koncerte berlínskej speváčky s brazílskymi koreňmi Dillon ste zaplnili Veľké koncertné štúdio. Dillon zanechala veľmi príjemnú stopu. Za sprievodu klavíra hrala svoje nežné piesne a vo chvíli, keď zazneli prvé tóny jej hitu Tip Tapping, ste už spievali s ňou. Vďaka projektu Naživo_FM si môžete pripomenúť jej koncert prostredníctvom čierno-bieleho videoklipu.

Dillon – A Matter of Time


Mladá slovenská kapela Tolstoys sa dozvedela o tom, že bude hrať na Pohode veľmi bizarným spôsobom. Mala veľké šťastie, že ju Michal Kaščák náhodou počul v našom vysielaní, kde ho ihneď zaujala originálnym zvukom. Slovo dalo slovo a tento rok uvidíte Tolstoys v Trenčíne. Predtým sa kapela predstavila v štúdiu č. 1. Zahrali pieseň, ktorú veľmi dobre poznáte z nášho vysielania – Agapé:

Tolstoys - AgapéRadio_FM