Rok 2016 v Ráne na eFeMku

Z vysielania_FM

Rok 2016 v Ráne na eFeMku

08. 01. 2017 22:43

Pripomeňte si inšpiratívnych hostí z Rána na eFeMku, ktorí nás navštívili v minulom roku.

Dominika a Martin v roku 2016 v Ráne na eFeMku privítali Slovákov, ktorým sa podarilo získať rôzne významné ocenenia – svetové aj národné. Zaslúžili si ich za svoj prínos v umení, v ekológii aj v oblasti ľudských práv.

Vynimocni Slovaci
Stiahnuť audio súbor

Pozvanie do Rána na eFeMku prijalo minulý rok niekoľko zaujímavých spisovateľov, ktorí prišli predstaviť svoje knihy. Boli medzi nimi autori reportážnej literatúry, spisovateľ, ktorý písal texty pre Bjork, aj ocenená domáca autorka.

Spisovatelia
Stiahnuť audio súbor

Rok 2016 bol pre nás aj celkom praktický. V Ráne na eFeMku sme sa učili variť kávu s majstrom sveta, hrali sme petang a skúšali sme nové športy (aspoň slovne).

Zaujimavosti
Stiahnuť audio súbor

V Ráne na eFeMku sme hovorili o témach, ktoré hýbali slovenskou spoločnosťou. Vyjadrilo sa k nim aj niekoľko osobností, ktoré prijali naše pozvanie do štúdia. Rozprávali sme sa napríklad s poľskou režisérkou Agnieszkou Holland alebo hercom Martinom Hubom.

Posolstva
Stiahnuť audio súbor

Ponúkame vám aj živú hudbu a exkluzívnych hudobných hostí. Tento rok sme sa rozprávali s dvomi zahraničnými hviezdami a v Ráne na eFeMku vystúpilo niekoľko domácich kapiel.

Hudba v Rane na eFeMku
Stiahnuť audio súbor

Všetky rozhovory s inšpiratívnymi hosťami, ale aj rozhovory s hudobníkmi a ukážky z ich ranných koncertov, nájdete na našom webe.

Radio_FM

Živé vysielanie
??:??