Nová hudba_FM: 37. týždeň

Hudba_FM

Nová hudba_FM: 37. týždeň

11. 09. 2018 10:51

Maribou State - Nervous Tics (feat. Holly Walker)

Niekde na pomedzí tanečnej elektroniky a živého hrania, tam sa rodí hudba londýnskeho dua Maribou State. A taká je aj ich pieseň Nervous Tics, už tretí singel za poslednú dobu v našom vysielaní. A tak trochu ohliadnutie sa za poslednými letnými dňami.


Lyrik H - Moc potrebujem

Lyrik má novú pieseň, volá sa Moc potrebujem. V nej sa vyjadruje  k aktuálnemu dianiu v spoločnosti a v hlavách ľudí, vzťahu politikov a médií, a aj k tomu, že sme nezabudli ani po polroku. Za dubový zvuk hudobného podkladu môže producent Dan Handrabur.


Neneh Cherry - Shot Gun Shack

Po štyroch rokoch sa vracia aj švédska speváčka Neneh Cherry. Jej piaty album sa volá Broken Politics, druhý singel v našom vysielaní sa volá Shot Gun Shack. Za jeho hypnotický zvuk a aj za zvuk celého albumu môže Four Tet. Nenech Cherry naživo už čoskoro v našom okolí, posledný septembrový víkend na festivale Waves Vienna.


Whithe - 11.44

Mladý domáci producent Whithe robí hudbu, ktorej sa hovorí future garage. Whithe zahrá už tento piatok na Rádio_FM Night. Jeho nová vec sa volá 11.44, jeho set však čakajte až niekedy nad ránom.


Tom Demac & Real Lies - White Flowers

Real Lies majú na svedomí niekoľko hitov v našom vysielaní. Tentoraz nechali svoju pieseň remixovať Tomovi Demacovi, britskému dídžejovi. White Flowers vychádza na výberovke toho najlepšieho z roka 2018, na kolínskej značke Kompakt.


Pripravil: Peter Dolník

Živé vysielanie
??:??